Bordslampa 1800-tal

Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, grönpatinerad zink, antikiserande dekor, höjd inkl. skärm 90 cm

Kuntoraportti

Bristningar och dekorbortfall, ombyggd

588909

Päivämäärä:

2018-11-12