Bordslampa 1800-tal
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1800-talets slut, grönpatinerad zink, antikiserande dekor, höjd inkl. skärm 90 cm
Kuntoraportti
Bristningar och dekorbortfall, ombyggd
588909
Päivämäärä:
2018-11-12