Edmund Bristow oljemålning

Edmund Bristow oljemålning
Edmund Bristow oljemålning
Edmund Bristow oljemålning
Edmund Bristow oljemålning
Edmund Bristow oljemålning
Edmund Bristow oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDMUND BRISTOW (1787-1876): motiv med barn och hundar, olja på pannå, signerad E. Bristow, ca 29x23 cm

Krackelerad

588920

2018-11-12