Vilhelm Behm oljemålning

Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934): Insjölandskap, signerad Vilh. Behm 1905, olja på duk, ca 39,5x62 cm

588923

2018-11-12