Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALLAN EGNELL (1884-1960): ´´Sambo´´, signerad och daterad Allan Egnell 1931, olja på pannå, ca 24x40 cm
Zustandsbeschreibung
588928
2018-11-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner