Allan Egnell oljemålning

Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ALLAN EGNELL (1884-1960): ´´Sambo´´, signerad och daterad Allan Egnell 1931, olja på pannå, ca 24x40 cm

Zustandsbeschreibung

588928

2018-11-12