Dagbädd från omkring 1970-talet

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAGBÄDD, omkring 1970-talet, troligen IKEA, vitmålad furu, löstagbara dynor samt avtagbar klädsel, utfällbar, längd ca 190, bredd 84, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

588939

2018-11-10