Tony Emilson

Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TONY EMILSON (1925-2015): Matbord, glasskiva med underrede i plexiglas, höjd 74, 120x70 cm, glasskivans tjocklek ca 2 cm,

Läs mer

PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson

Smärre bruksslitage

588940

2018-11-10