Tony Emilson
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TONY EMILSON (1925-2015): Matbord, glasskiva med underrede i plexiglas, höjd 74, 120x70 cm, glasskivans tjocklek ca 2 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson
Smärre bruksslitage
588940
2018-11-10