Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HERMANN HESSE (Tyskland, 1877-1962): Alplandskap med hus vid sjö, signerad och daterad H Hesse 31, akvarell och blyerts, ca 15,5 x 14,5 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
588959
2018-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här