Hermann Hesse akvarell

Hermann Hesse akvarell
Hermann Hesse akvarell
Hermann Hesse akvarell
Hermann Hesse akvarell
Hermann Hesse akvarell
Hermann Hesse akvarell

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HERMANN HESSE (Tyskland, 1877-1962): Alplandskap med hus vid sjö, signerad och daterad H Hesse 31, akvarell och blyerts, ca 15,5 x 14,5 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

588959

2018-11-17