Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD MED UPPSATS, 1900-talets första kvartal, nyrenässans, stomme i mahogny, beslag i mässing, 3 lådor i sargen, höjd ca 126 cm, skivans höjd 78, skivans mått ca 105x60 cm

Dekoren med skador, bruksslitage, saknar nyckel till underdelen

588973

2018-11-10