Soffa Knoll

Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1980-tal, Knoll, på kromad fot, sitthöjd 42, längd 120 cm

Slitage och fläckar

588984

2018-11-15