Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINEA VEAM, karmstolar 3 st, Italien, 1900-talets sista kvartal, stålrör och konjaksbrun läderklädsel, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, smärre repor
588999
2018-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här