3 karmstolar av stålrör och läder från Linea Veam

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LINEA VEAM, karmstolar 3 st, Italien, 1900-talets sista kvartal, stålrör och konjaksbrun läderklädsel, sitthöjd ca 43 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre repor

588999

2018-11-10