Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LINEA VEAM, karmstolar 3 st, Italien, 1900-talets sista kvartal, stålrör och konjaksbrun läderklädsel, sitthöjd ca 43 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smärre repor
588999
2018-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner