Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TIDTAGARUR, 10 st, bla OMEGA, HEUER, MINERVA, delvis med inskriptioner: Svenska Idrottsförbundet nr 2, nr 6, nr 7, nr 10 och nr 13, vitmetall, varierande mått
Skador, repor
589006
2018-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här