TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport

TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport
TIDTAGARUR Omega, Heuer Sport

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TIDTAGARUR, 10 st, bla OMEGA, HEUER, MINERVA, delvis med inskriptioner: Svenska Idrottsförbundet nr 2, nr 6, nr 7, nr 10 och nr 13, vitmetall, varierande mått

Skador, repor

589006

2018-11-25