Naver Collection soffbord

Naver Collection soffbord
Naver Collection soffbord
Naver Collection soffbord
Naver Collection soffbord
Naver Collection soffbord
Naver Collection soffbord
Naver Collection soffbord
Naver Collection soffbord
Naver Collection soffbord
Naver Collection soffbord

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SÖREN NISSEN & EBBE GEHL, "AK 970", soffbord, Naver Collection, skiva i massiv ek, underrede samt hyllplan i rostfritt stål, skivan stämplad "Naver Collection" undertill, höjd ca 45 cm, skivans mått ca 137x70 cm

Minimalt slitage, omlackerad skiva, eftertillverkat hyllplan

589008

2018-11-10