Penselvaser Kina

Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PENSELVASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, motiv med svalor och träd, porslin, höjd ca 28,5 cm

Smärre slitage

589017

2018-11-10