Träsnitt Japan 1800-tal

Träsnitt Japan 1800-tal
Träsnitt Japan 1800-tal
Träsnitt Japan 1800-tal
Träsnitt Japan 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHIKANOBU TOYOHARU (1838-1912), triptych: bijin, publ. Fukuda Kumajiro, woodcut, 34x70cm

Ej examinerad ur ramen, slitage

589025

2018-12-06