Panoramabilder Stockholm

Panoramabilder Stockholm
Panoramabilder Stockholm
Panoramabilder Stockholm
Panoramabilder Stockholm

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PANORAMABILDER, 2 st, Stockholm 1880/90-tal, tryckta på papper, delvis kolorerade, ca 13x60 cm vardera

Ytskador och mindre fläckar

589042

2018-11-10