Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PANORAMABILDER, 2 st, Stockholm 1880/90-tal, tryckta på papper, delvis kolorerade, ca 13x60 cm vardera
Ytskador och mindre fläckar
589042
2018-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här