Klubbat för:
2 000 SEK
1 800 SEK
KAKFAT på fot, silver, jugend, dekor med frukter och pärlkant, stämplad C G Hallberg Stockholm 1909, höjd 15, diameter 18 cm, vikt 310 g
Spår av invändig förgyllning
589048
2018-11-10