Kakfat på fot silver

Kakfat på fot silver
Kakfat på fot silver
Kakfat på fot silver
Kakfat på fot silver
Kakfat på fot silver
Kakfat på fot silver
Kakfat på fot silver
Kakfat på fot silver
Kakfat på fot silver
Kakfat på fot silver

Klubbat för:

2 000 SEK

1 800 SEK

KAKFAT på fot, silver, jugend, dekor med frukter och pärlkant, stämplad C G Hallberg Stockholm 1909, höjd 15, diameter 18 cm, vikt 310 g

Spår av invändig förgyllning

589048

2018-11-10