Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EIZAN KIKUGAWA (1787-1867): bijin writing, publ. Sumimaruya Jinsuke, signerad Kikugawa Eizan hitsu, woodcut, 33x23,5cm
Lagningar, fläckar, maskhål
589056
2018-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här