Yrjö Edelman litografi

Yrjö Edelman litografi
Yrjö Edelman litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Motiv med sjö och himmel, litografi, signerad samt numrerad 125/125, ca 57x47 cm

589061

2018-11-10