Bruno Mathsson & Piet Hein "supercirkel"

Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, ´´Supercirkel´´ bord, 1900/2000-tal, fanérat i masurbjörk, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 70 cm, 150 diam

Bruksslitage,smärre fanérbortfall vid kanterna

589067

2018-11-10