Bruno Mathsson ett par fåtöljer "Mina"

Bruno Mathsson ett par fåtöljer

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtöljer, 1 par, "Mina", Bruno Mathsson International 1996, stomme av skiktlimmad bok, klädda i rött skinn, brännmärkta BRUNO MATHSSON DESIGN MADE IN SWEDEN 1996, sitthöjd ca 40 cm

Smärre bruksslitage, benen med repor och märken

589068

2018-11-10