Bruno Mathsson ett par fåtöljer "Mina"
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtöljer, 1 par, "Mina", Bruno Mathsson International 1996, stomme av skiktlimmad bok, klädda i rött skinn, brännmärkta BRUNO MATHSSON DESIGN MADE IN SWEDEN 1996, sitthöjd ca 40 cm
Smärre bruksslitage, benen med repor och märken
589068
2018-11-10