Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, ´´Mio 408´´ stol med armstöd, 2000-tal, formgiven 1981, stapelbar, djuphäftad rött skinn, stomme i förkromad metall, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage
589081
2018-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här