Rune Hagberg litografi

Rune Hagberg litografi
Rune Hagberg litografi
Rune Hagberg litografi
Rune Hagberg litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE HAGBERG (1924-2015): Abstrakt motiv, signerad R H samt numrerad 65/150, litografi, ca 70x50 cm

589082

2018-11-10