Edwin Ollers

Edwin Ollers
Edwin Ollers
Edwin Ollers
Edwin Ollers
Edwin Ollers
Edwin Ollers

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959), Skärgårdsbild, signerad och daterad E. Ollers och daterad 1932, olja på pannå, ca 44x55 cm

589083

2018-11-10