Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FERRUCCIO LAVIANI, ´´Four´´ matbord, 2000-tal, Kartell, Italien, svart laminatskiva samt svartlackerade metallben, märkt, höjd ca 72 cm, 160x69 cm
Bruksslitage, mindre märken
589115
2018-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här