Ferrucio Laviani ´´Four´´ matbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERRUCCIO LAVIANI, ´´Four´´ matbord, 2000-tal, Kartell, Italien, svart laminatskiva samt svartlackerade metallben, märkt, höjd ca 72 cm, 160x69 cm

Bruksslitage, mindre märken

589115

2018-11-15