Philippe Starck ´´La Marie´´ stolar

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

PHILIPPE STARCK, "La Marie", 2 stolar, 2000-tal, Kartell, Italien, plexiglas, märkta, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

589117

2018-11-15