Ernst Billgren litografi

Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Komposition med fågel och möblemang, signerad och numrerad 123/330, färglitografi, bildmått ca 27x33 cm

Ej examinerad ur ramen

589128

2018-11-12