Qvist & Co golvlampa
Valmis
2018-11-15
589138
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
|---|---|
| Arviointi | 1 500 SEK |
QVIST & Co, golvlampa, Fellingsbro, 1900-talets andra hälft, mässing med 5 ljusarmar och rund skiva av marmor, etikettmärkt, höjd ca 195 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen