Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS JONSSON (född 1952): Sparvhök med domherrehona, signerad Lars Jonsson, 116/350, färglitografi, bildstorlek ca 42x61 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen
589144
2018-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här