Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Sparvhök med domherrehona, signerad Lars Jonsson, 116/350, färglitografi, bildstorlek ca 42x61 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

589144

2018-11-15