Sideboard Bräntorps

Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps
Sideboard Bräntorps

Klubbat för:

5 000 SEK

2 500 SEK

SIDEBOARD, Bräntorps, 1950/60-tal, fanerat med teak, 6 lådor samt 3 skjutdörrar, höjd ca 76, 170x43 cm

Bruksslitage, märken, repor, fläckar

589147

2018-11-15