Klubbat för:
5 000 SEK
2 500 SEK
SIDEBOARD, Bräntorps, 1950/60-tal, fanerat med teak, 6 lådor samt 3 skjutdörrar, höjd ca 76, 170x43 cm
Bruksslitage, märken, repor, fläckar
589147
2018-11-15