Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLER, ormbunkemodell, soffa, 1900-tal, Mönsterås metall, gjutjärn, vitmålad, sitthöjd ca 41, längd ca 148 cm

Senare träsits, senare målning, slitage

589153

2018-11-15