Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, 3 st, tenn, 1800-tal, bl a Kristianstad, Nyköping, hamrad dekor, diameter ca 32-35 cm
Bucklor, smärre bristningar
589189
2018-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här