Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 3 st, tenn, 1800-tal, bl a Kristianstad, Nyköping, hamrad dekor, diameter ca 32-35 cm

Bucklor, smärre bristningar

589189

2018-11-13