Oidentierad konstnär

Oidentierad konstnär
Oidentierad konstnär
Oidentierad konstnär
Oidentierad konstnär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Gästabud, olja på duk, 58x71 cm

Krackelyr, restucher

589194

2018-11-13