Woldemar Toppelius

Woldemar Toppelius
Woldemar Toppelius
Woldemar Toppelius
Woldemar Toppelius
Woldemar Toppelius
Woldemar Toppelius
Woldemar Toppelius
Woldemar Toppelius

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

WOLDEMAR TOPPELIUS (1858-1933) Sommarvy, signerad samt daterad 1929, olja på pannå, 23x31 cm

589242

2018-12-03