Thorsten Waenerberg

Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg

Klubbat för:

680 EUR

Utropspris

800 EUR

THORSTEN WAENERBERG (1846-1917) Utsikt över sjön, signerad och daterad 22/8 1895, olja på pannå, 27x38 cm

589244

2018-12-03