Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Study for the Franklin kite", signerad Reutersvärd och daterad 1983 a tergó, olja på duk, ca 87x114 cm

589251

2018-11-13