Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Study for Benjamin Franklins...", signerad Reutersvärd, a tergó signerad, daterad 1983 med inskription, olja på duk, ca 60x40 cm
Duket är något ospänt
589254
2018-11-13