Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Study for Benjamin Franklins...", signerad Reutersvärd, a tergó signerad, daterad 1983 med inskription, olja på duk, ca 60x40 cm

Duket är något ospänt

589254

2018-11-13