Bengt Lindström carborundumetsning
2018-11-13
589255
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad Lindström och numrerad 59/60, carborundumetsning, bildstorlek ca 75x55.5 cm
Ställvis något missfärgad, ej examinerad ur ramen