James Coignard färglitografi

James Coignard färglitografi
James Coignard färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, född 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 10/75, färglitografi, bladstorlek ca 76x54 cm

Ej examinerad ur ramen

589257

2018-11-13