Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BERNDT LINDHOLM (Finland, 1841-1914): Kustvy med segelfartyg, ej signerad, olja på duk 305x49 cm
Krackelyr, det finns en möjligt, otydligt signatur vid botten kanten
589258
2018-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här