Berndt Lindholm

Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERNDT LINDHOLM (Finland, 1841-1914): Kustvy med segelfartyg, ej signerad, olja på duk 305x49 cm

Krackelyr, det finns en möjligt, otydligt signatur vid botten kanten

589258

2018-11-13