Harold Kimball
2018-11-13
589259
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HAROLD C KIMBALL (USA, föddes 1929), motiv av en gitarrspelare, signerad Kimball, emaljfärg på duk, ca 123x61.5 cm
Smärre slitage