Tillbaka till katalog
Gucci damarmbandsur i stål
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
GUCCI, damur, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, pärlemorurtavla, boettnr. 5500L, serienr. 11045834, originalänk i stål, diameter 27 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
589285
Datum:
2018-11-15