Tillbaka till katalog

Gucci damarmbandsur i stål

Gucci damarmbandsur i stål
Gucci damarmbandsur i stål
Gucci damarmbandsur i stål
Gucci damarmbandsur i stål
Gucci damarmbandsur i stål
Gucci damarmbandsur i stål

Klubbat för:

1 300 SEK

Estimate

1 500 SEK

Description

GUCCI, damur, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, pärlemorurtavla, boettnr. 5500L, serienr. 11045834, originalänk i stål, diameter 27 mm

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

589285

Date:

2018-11-15