Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSK FUR, skåp, tvådelat, enligt uppgift Carl Malmsten, höjd ca 181, 98x45 cm
Bruksslitage, repor
589291
2018-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här