Svensk fur skåp

Svensk fur skåp
Svensk fur skåp
Svensk fur skåp
Svensk fur skåp
Svensk fur skåp
Svensk fur skåp
Svensk fur skåp
Svensk fur skåp
Svensk fur skåp
Svensk fur skåp

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSK FUR, skåp, tvådelat, enligt uppgift Carl Malmsten, höjd ca 181, 98x45 cm

Bruksslitage, repor

589291

2018-11-13