Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

VÄGGUR, Junghans, delvis förgylld mässing, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd 34 cm

Slitage

589292

2018-11-13