Ikon 1800/1900-tal Ryssland

Ikon 1800/1900-tal Ryssland
Ikon 1800/1900-tal Ryssland
Ikon 1800/1900-tal Ryssland
Ikon 1800/1900-tal Ryssland

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, 1800-tal, Ryssland, Den allomfattande frälsaren med kringstgående gudmodern Nicolai, bemålad träpannå, intyg a tergo, ca 49x40,5 cm

Torrsprickor, krackelyr, färgbortfall

589314

2018-11-13