Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR JONN (1904-1963) Stadsmotiv, signerad samt daterad 37, olja på duk, ca 103x73 cm
Lagning
589320
2018-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här